BİLTEK BİLGİSAYAR E-MAGAZA

Kurumsal

Firmamız 1996 yılında kurulmuş ve hala varlığını sürdürmektedir. Geçmişten günümüze kadar Bilgisayar, Çevre Birimleri ve Ticari Program satışını BİLTEK BİLGİSAYAR adına yakışır bir titizlikle ve her konuda, önce müşteri memnuniyetini hedefleyen bir yaklaşımla bugünlere getirdik. Güveni sağlayan kaliteden hiçbir zaman ödün vermedik.
Hergün artan müşteri sayımızın verdiği güvenle şu anda Aydın Merkez ve ilçeleri olmak üzere hizmetlerimize Bilgisayar, Ticari Paket Program, Çevre birimleri, Sarf malzemeleri, Yedek Parça Satış ve Teknik Servis Hizmetleri olarak devam etmekteyiz.

  Bilişim Teknolojisinin sizler için ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Bilgisayarlarınızın, Çevre birimlerinin bakım ve onarım işleri, Ticari Program kurulum ve danışmanlık hizmetleri için gerek maliyet gerekse kalite konusunda BİLTEK BİLGİSAYAR olarak konusunda uzman personelimizle ve yeterli yedek parça stoğumuzla hizmetinizdeyiz.

Ayrıca 2009 yılında Türk Telekom, Ttnet ve Avea bayiliğimizle müşterilerimize Telekomünikasyon alanında hizmet vermeye başladık.

Ayrıca 2012 yılında çok yeni olarak Web Yazılım ve Tasarım, Yazılım geliştirme ve Fotokopi Makinelerinin küçüğünden büyük profesyonel kapasitelerine kadar satışını, Sarf malzame ve Teknik bakım-onarım hizmetlerinide siz değerli müşterilerimize sunmaya başladık   

  Neredeyse 16 yılı aşkın süredir gelişen ve büyüyen işlerimizle bizlerin yanında olan ve bizlere bu gururu yaşatan tüm dost ve müşterilerimize sonsuz teşekkürlerimizi borç biliriz...

 

MİSYON
16 yılı geçen tecrübe ile Aydın ve ilçelerine kaliteli hizmetimizle ve müşteri  memnuniyetimizle müşterileri  tarafından beğenilen ürünleri en hızlı şekilde yetiştirmek ve çözüm üretmektir.
Müşterilerimize  gereken önemi göstererek, onların işini ‘Kolay’laştırmaktır.

VİZYON
Bilişim,Telekomünikasyon,Yazılım  ve Büro makineleri  sektöründe Aydın il genelinde ve hatta Türkiye çapında Lider bir firma olmak.
Yeni iş modelleri geliştirerek hizmetleri çeşitlendirip büyümeyi sağlamak.