BİLTEK BİLGİSAYAR E-MAGAZA

ÇÖZÜM ORTAKLARI

TOSHIBA MFP

TOSHIBA MFP

Fotokopi, Yazıcı, Tarayıcı ve Fax ürünlerinin SATIŞ'ı ve satış sonrası TEKNİK SERVİS hizmetlerini, orjinal sarf ve yedek malzemelerle yetkili bayi olarak Aydın il ve ilçelerinde YETKİLİ SERVİS TSE-HYB Belgesi ve konusunda uzman TEKNİK SERVİS kadrosu ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

 

OKI PRINTING SOLUTIONS

OKI PRINTING SOLUTIONS

A4 ve A3 S/B & Renkli  segmentte SATIN ALMA ve KİRALAMA HİZMETLERİ'nde yepyeni bir sistem ile sizleri Fotokopi, Yazıcı, Tarayıcı ve Fax ürünleri ile tanıştırıyoruz. Orjinal sarf ve yedek malzemelerle yetkili bayi olarak Aydın il ve ilçelerinde YETKİLİ SERVİS TSE-HYB Belgesi ve konusunda uzman TEKNİK SERVİS kadrosu ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

TTNET

TTNET

ADSL, Yalın ADSL, Tarife Değişikliği, Nakil, Hat İptali başvurularınızı güler yüzlü ve işinde uzman kadromuz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

TÜRK TELEKOM

TÜRK TELEKOM

Türk Telekom sabit hat işlemleriniz, Yeni Hat Başvurusu, Tarife Değişikliği, Nakil, Hat Dondurma, Hat İptali işlemlerinizi güler yüzlü ve işinde uzman kadromuz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.