BİLTEK BİLGİSAYAR E-MAGAZA

Hizmetlerimiz

Yazıcı, Tarayıcı Satış ve Pazarlama - Teknik Servis Hizmeti

Fotokopi, Yazıcı, Tarayıcı ve Fax ürünlerinin SATIŞ'ı ve satış sonrası TEKNİK SERVİS hizmetlerini, orjinal sarf ve yedek malzemelerle yetkili bayi olarak Aydın il ve ilçelerinde YETKİLİ SERVİS , TSE-HYB Belgesi ve konusunda uzman TEKNİK SERVİS kadrosu ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.


Bilgisayar ve Sarf Malzemeleri Satış ve Pazarlama

Bilgisayar ve Çevre birimlerinin SATIŞ'ı nı ve PAZARLAMA’sını, orjinal  sarf ve yedek malzemelerle, yetkili bayiliklerimizle Aydın il ve ilçelerinde  siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

 

Teknik Servis Hizmeti

Bilgisayar, Çevre birimlerinin satış sonrası TEKNİK SERVİS hizmetlerini, Aydın il ve ilçelerinde YETKİLİ SERVİS, TSE-HYB Belgesi ve konusunda uzman TEKNİK SERVİS kadrosu ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

 

Ticari Paket Program Satışı ve Danışmanlığı

1998 Yılından itibaren Netsis Ticari yazılımlarının yetkili satıcı ve teknik destek,danışmanlık hizmetlerini yürütmekteyiz.Aydın'daki ilk Netsis Yetkili satıcısı olarak sektörde oldukça yüksek tecrübeye ulaşan kadromuzla sizlere hizmet vermekteyiz.
 

Telekomünikasyon Hizmetleri

2009 yılının Haziran ayından itibaren Türk Telekom ,TTnet,Avea grup şirketlerinin Bayiliğini almış bulunmaktayız.Siz müşterilerimize Sabit telefon,Adsl,Vdsl,Fibernet ve Mobil Hat hizmetlerini yüksek müşteri memnuniyetimizle sunmaktayız.

 

Web Tasarım, Programlama, Baskı Tasarım ve Danışmanlık Hizmetleri

Kurumsal, TTK Uyumlu, Kişisel Web Siteleri, Web Uygulamaları Tasarım ve Programlama, Kurumsal Kimlik Çalışması, Banner, Afiş Tabela Tasarımlarınızı en iyi şekilde analiz ederek, ihtiyaçlarınıza uygun profesyonel hizmet veriyoruz.

Çözüm Ortaklarımız